Kürşad DİVARCI

20.2.2017

Sayın Gökhan ÖRNEKBAŞ  Ticari Gayrimenkulümün satışında tecrübe ve bilginin ne kadar önemli olduğunu göstermiştir. Yeni işlemlerde tekrar kendisi ile çalışmak tek tercihim olacaktır. Başarılar diliyorum.

Ozan ZORBA

15.2.2017


Halit Özgültekin bir yıl boyunca satamadığım evimi 2 günde satarak çok başarılı bir işe imza atmıştır. Sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi müşterileri açısından kazanca dönüştürebilen güvenilir bir danışmandır. Aynı şekilde Amcama ait daireyi de bir ayda satarak, başarısını tekrar kanıtlamıştır. Nice başarılı işlere imza atmasını dilerim.

Perul ERDÖL

11.2.2017

Sayın Gazi Aksoy, Dünya Ticaret Merkezinde bulunan Restoranın kiralamasında bana oldukça yardımcı oldu. Vermiş olduğu hizmetten çok memnun kaldım. Kendisine ve E/Pro'ya teşekkür eder, başarılı çalışmalar dilerim.

Mert GÜLER

3.2.2017

Gökhan Örnekbaş depomu kısa sürede başarı ile kiralamıştır. İşine gösterdiği özen ve ilgiden dolayı kendisine teşekkür ederim.

İsmail Onur DUMAN

25.1.2017

Sayın Halit Özgültekin'in gayrimenkulümün kiralanmasında göstermiş olduğu çaba ve başarısından çok memnun kaldım. Kurumsal firmalar ile yapmış olduğu zorlu görüşme ve pazarlıklar sonucu mülkümü hızlı ve kazançlı bir şekilde kiraya vermiştir. Halit Bey artık ailemizin danşmanı olmuştur.